MRAVENCI – HUBENÍ

HUBENÍ MRAVENCŮ  i faraonů v bytech, domech, kancelářích, provozovnách: cena od 900.- Kč

volíme vhodnost i rozsah hubení dle aktuálního výskytu hmyzu.

OBJEDNEJTE ZDE

ceny jsou uvedeny bez DPH a platí pro provedení při více jak 10bj současně.

**HUBENÍ MRAVENCŮ:**

V současné době se hubení provádí pokládkou požerových nástrah, které jsou ve formě gelu vytlačovaného specielní pistolí z kartuše. Aplikuje se do míst předpokládaného výskytu a migračních cest, mravenci tuto nástrahu přijímají a postupně vyhynou. Pro obyvatele bytů nepředstavuje žádnou zátěž ani omezení, pouze je třeba dát při úklidu pozor, aby se nástraha nesetřela a aby na ní nebo do jejího okolí nebyl aplikován jakýkoliv jiný repelentní nebo hubící přípravek prostředek.
Zákrok provádíme ve všední dny v podvečerních hodinách, aby byla zajištěna účast pokud možno ve všech bytech. Obyvatelé jsou dopředu informováni vývěskami, které Vám můžeme zaslat.
Ceny zákroků vycházejí z počtu bytových jednotek prováděných současně.
Příklad při počtu nad 10 bj. je cena za provedení v jedné jednotce: zde.
Účtují se pouze byty zpřístupněné a skutečně provedené. Bylo by vhodné předem prověřit, zda je opravdu výskyt rozšířen ve všech vchodech či bude stačit ošetřit pouze napadené domy nebo jejich části, případně byty na jednotlivých stoupačkách, aby finanční náklady s dezinsekcí spojené byly z Vaší strany vynaloženy smysluplně.

Pokud by bylo třeba provést bariérový postřik společných prostor, teplovodu ap., abychom oddělili objekt od sousedních domů, účtuje se jednorázově částka za náplň (náplně) postřikovače.
Ceny jsou uvedeny bez DPH, která je v současné době 21%.

Zásahy doporučujeme provádět v topné sezóně tak, aby tyto zásahy byly ukončeny a mravenci vymizeli ještě před jejím skončením. Účinnost zásahů prováděných mimo topnou sezónu může být výrazně snížena vzhledem k možnému kolísání teploty uvnitř budov a z toho vyplývající snížené aktivity mravenců – zjednodušeně řečeno, když vychladnou stoupačky, začne být na faraony moc velká zima a přestávají se pohybovat za potravou a nepřijmou nám nástrahy.

„PRO PODROBNĚJŠÍ INFORMACE POKRAČUJTE ZDE – DEZINSEKCE:“: http://www.deratizace.com/dezinsekce/