Výškové práce

VÝŠKOVÉ PRÁCE – vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku:

– v případě zájmu za Vás zajistíme na MČ zábor veřejného prostranství pro vysokozdvižné plošiny aj.
– další související služby

Výškové práce PrahaOBJEDNEJTE ZDE

Za použití horolezecké techniky provedeme odborné práce v místech, která nejsou jiným způsobem přístupná. Vyčistíme okapy, krovy, umyjeme okna a skelety výškových budov, nainstalujeme antény, natřeme konstrukce, okapy, hromosvody. Dále provedeme mytí fasád tlak. vodou, různé stavební opravy a úpravy, opravy střech, okapů, komínů, nátěr a zateplení fasád, instalaci zábran proti usedání ptactva. Provedeme fotodokumentaci veškerých prostor ve výškách i z výšek, jakož i jakékoli další práce ve výškách dle dohody, potřeb a přání zákazníka.

Místo dlouhého popisování a vysvětlování výhod provádění prací horolezeckou technikou si vás dovolujeme pozvat do fotogalerie na této stránce:

 

Naší specialitou je mytí porézních i hladkých fasád tlakovou vodou s následnou dezinsekcí fasády s použitím horolezecké techniky: v pórech fasád, v koutech a v ozdobných prvcích se usazuje hmyz – zejména drobní pavoučci. Na pavučinách ulpí množství prachu z ovzduší. Následné deště často rychle zničí novou fasádu, která ještě před nedávnem zářila do okolí. Příkladem je jeden z objektů na obrázku po omytí fasády tlakovou vodou s následnou dezinsekci s pomocí horolezecké techniky.

 

Pro další informace můžete pokračovat zde:

http://www.deratizace.com/

nebo volejte zdarma 800 100 180