Smlouvy

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vám nabídnout uzavření jednoduché Smlouvy o pravidelném provádění DDD prací v rozsahu zákonných předpisů. Mimo pravidelného servisu za velmi příznivé ceny tím současně získáte osvědčení o pravidelné DDD péči pro případné kontrolní instituce.

Uzavřením smlouvy získáte zejména:


velmi příznivé ceny

vycházející vždy z nákladů a pracnosti zákroků v žádném případě „nestřílíme ceny od boku“! Na konkrétní práci zpracujeme rozpočet a výslednou cenu stanovíme z materiálových a mzdových nákladů. Tak je zajištěno, že platíte jen to, co potřebujete !


pevné garantované ceny preventivích zásahů

u preventivních zákroků nemůže bez Vašeho souhlasu dojít k navýšení ceny po celou dobu sjednaného garantovaného období. Prostě inflace Vás nezajímá !


 odboré konzultace zdarma

objevil se u Vás nežádoucí hmyz nebo hlodavci ? Plísně na zdech nebo cokoliv z našeho „oboru“ ? Zavolejte, probereme to a seriozní řešení vždycky najdeme. A pokud bude problém tak náročný, že bychom na něj nestačili, nebudeme si hrát na hrdiny, přiznáme to. Ale nebojte se, nenecháme Vás v tom. Zajistíme externího odborníka s jehož pomocí problém vždycky vyřešíme !


rychlý servis v případě akutních zásahů

neprovozujeme sice noční dispečink, ale práce provedeme v termínu, který Vám bude vyhovovat. Společně najdeme vhodné řešení, které nenaruší činnost Vaší firmy, domu, provozovny. Např. zásahy v obytných domech provádíme v podvečerních hodinách, aby si nájemníci nemuseli brát v práci dovolenou.


v případě přání plnou diskrétnost

pokud si myslíte, že by nebylo vhodné, aby naši pracovníci přijeli ve vozidle označeném našimi firemními či oborovými nápisy, nebo abychom byli i jinak diskrétní, stačí říct !


osvědčení o provádění DDD prací odbornou firmou

obdržíte od nás osvědčení, kterým můžete prokázat případným kontrolním institucím, že je o Váš objekt, či provozovnu dobře postaráno. Osvědčení je platné vždy na jeden rok. Obdržíte vždy nové osvědčení s nově aktualizovanými údaji.

 


Vlastní smlouva obsahuje:

  • základní údaje o zhotoviteli a objednavateli
  • rozsah základních pravidelných preventivních prací
  • ceny sjednaných preventivních prací
  • podmínky výkonu prací

Smlouva zavazuje NÁS. Nikoliv VÁS !!! – Od smlouvy můžete kdykoliv odstoupit !

Vyžádejte si nezávazně konzultaci s našimi techniky, kteří Vám zpracují návrh smlouvy přímo na míru !!!

Děkujeme Vám a přejeme pěkný den.

 

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vám nabídnout uzavření jednoduché Smlouvy o pravidelném provádění DDD prací v rozsahu zákonných předpisů. Mimo pravidelného servisu za velmi příznivé ceny tím současně získáte osvědčení o pravidelné DDD péči pro případné kontrolní instituce.Uzavřením smlouvy získáte zejména:velmi příznivé ceny
——————[* /data/images/smlouvy03.gif <] .[obrazek_vlevo_bezramecku]vycházející vždy z nákladů a pracnosti zákroků v žádném případě „nestřílíme ceny od bo boku“! Na konkrétní práci zpracujeme rozpočet a výslednou cenu stanovíme z materiálových a mzdových nákladů. Tak je zajištěno, že platíte jen to, co potřebujete !pevné garantované ceny preventivních zásahů
——————————————–[* /data/images/smlouvy06.gif <] u preventivních zákroků nemůže bez Vašeho souhlasu dojít k navýšení ceny po celou dobu sjednaného garantovaného období.odboré konzultace zdarma
————————-[* /data/images/smlouvy08.gif <] objevil se u Vás nežádoucí hmyz nebo hlodavci ? Plísně na zdech nebo cokoliv z našeho „oboru“ ? Zavolejte, probereme to a seriozní řešení vždycky najdeme. A pokud bude problém tak náročný, že bychom na něj nestačili, nebudeme si hrát na hrdiny, přiznáme to. Ale nebojte se, nenecháme Vás v tom. Zajistíme externího odborníka s jehož pomocí problém vždycky vyřešíme !rychlý servis v případě akutních zásahů
————————————–

[* /data/images/smlouvy01.gif <] neprovozujeme sice noční dispečink, ale práce provedeme v termínu, který Vám bude vyhovovat. Společně najdeme vhodné řešení, které nenaruší činnost Vaší firmy, domu, provozovny. Např. zásahy v obytných domech provádíme v podvečerních hodinách, aby si nájemníci nemuseli brát v práci dovolenou.

v případě přání plnou diskrétnost
——————————–

[* /data/images/smlouvy05.gif <] pokud si myslíte, že by nebylo vhodné, aby naši pracovníci přijeli ve vozidle označeném našimi firemními či oborovými nápisy, nebo abychom byli i jinak diskrétní, stačí říct !

osvědčení o provádění DDD prací
——————————–

[* /data/images/smlouvy10.gif <] obdržíte od nás osvědčení o provádění ddd prací odbornou firmou. Tímto osvědčením se můžete prokázat případným kontrolním institucím, že je o Váš objekt, či provozovnu dobře postaráno. Osvědčení je platné vždy na jeden rok. Obdržíte vždy nové osvědčení s nově aktualizovanými údaji.

Vlastní smlouva obsahuje:
————————-

+ základní údaje o zhotoviteli a objednavateli
+ rozsah základních pravidelných preventivních prací
+ ceny sjednaných preventivních prací
+ podmínky výkonu prací

Smlouva zavazuje NÁS. Nikoliv VÁS !!! – Od smlouvy můžete kdykoliv odstoupit !

Vyžádejte si nezávazně konzultaci s našimi techniky, kteří Vám zpracují návrh smlouvy přímo na míru !!!

Děkujeme Vám a přejeme pěkný den.

Pro další informace můžete pokračovat zde:

http://www.deratizace.com/

nebo volejte zdarma 800 100 180