Deratyzace

„…… tak si představte, že poprvé v životě musím řešit problém s nějakými strašnými hlodavci. Asi to jsou potkani. Pracuji v oboru, který s tím nemá absolutně nic společného a tak o této oblasti ale vůbec nic nevím. A tak jsem napsal do vyhledávačů slovo **deratyzace** s tvrým „Y“ a ono mi to nic nenašlo. Až teprve po nějaké době mi vlastně došlo, že jsem tam napsal hrubku…. Ale teď už je to jedno. Hlavně že jsem nakonec kontakt našel a příště už to budu vědět….“.

I když to na první pohled nevypadá, setkáváme se s tímto konstatováním (nebo problémem) poměrně často. Částečně i od cizinců, kteří přeci jenom někdy mají problém s jazykem českým. A někdy to bývá i třeba tím, jak se řekne deratizace v jiném jazyce: např. v polštině je deratizace přeložena na deratyzacja. A to je pak již jen krůček k „deratyzace„…

A nyní dosti povídání. Předpokládáme, že potřebujete pomoci s nějakými obtížnými hlodavci nebo hmyzem a tak tedy prosíme prostudujte tento web www.deratizace.com a pokud budete chtít cokoliv prokonzultovat nebo objednat, neváhejte zavolat na telefonní čísla uvedená na www.deratizace.com/vizitka-mapka/ .

Děkujeme a přejeme pěkný den.

www.deratizace.com

HUBENÍ POTKANŮ ve skladech, domech, provozovnách… :
cena od 1.200.- Kč

preventivní zákroky jsou vždy účinnější a levnější než řešení následků.

OBJEDNEJTE ZDE

ceny jsou uvedeny bez DPH.