Vyklízecí práce

VYKLÍZENÍ PŮD, SKLEPŮ, BYTŮ – vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku:

– včetně dezinfekce, dezinsekce
– v případě zájmu za Vás zajistíme na MČ zábor veřejného prostranství pro kontejner
– další související služby

Vyklízení půd PrahaOBJEDNEJTE ZDE

Vyklízecí práce – standardní

Vyklízení půd Praha

Když jsme před mnoha lety začínali s podnikáním v oblasti ddd a vyklízecích prací, mysleli jsme si, že obor vyklízení je jen dočasný. Že brzy nastane čas, kdy bude vše vyklizeno: celá čtvrť, Praha, kraj … .

Není tomu tak. Neustále se rekonstruuje, likviduje nebo uvádí do souladu s bezpečnostními předpisy apod. Proto i dnes si Vám dovolujeme nabídnout vyklízecí služby:

provedeme vyklizení nekontaminovaných sklepů, bytů, půd domů, garáží a volných prostranství ap. s odvozem odpadu včetně suti ap.

Vyklízecí práce speciální

Vyklízení půd PrahaProvádíme vyklízecí práce půdních prostor kontaminovaných holubím trusem s mrtvými těly ptáků. Vyklizení takového odpadu je nutností pro ochranu těchto staveb, ale zejména pro hygienicky nezávadné prostředí. Velké nebezpečí a zdroj infekce představují paraziti, kteří s holuby žijí a další alereny vázané na poletující prach. Dezinfekci a dezinsekci proto provádíme vždy společně. Odvoz spolu s likvidací kontaminovaného i jiného vyklízeného odpadu zajišťujeme samozřejmě také. Provádíme dále vyklizení kontaminovaných bytů (např. po zemřelých ap.) včetně likvidace nepoužitelného vybavení.

Dále provedeme jako součást deratizačních prací na zvl. objednávku sběr a odbornou likvidaci uhynulých hlodavců, případně některého biologického odpadu (zkažené maso, odpad z prasklé kanalizace ap.).

Úklidové práce speciální

Mytí fasád PrahaProvádíme úklidové práce i na nepřístupných místech s použitím horolezecké techniky – např. mytí oken (skeletů) výškových budov, mytí fasád, konstrukcí hal a další.

Naší specialitou je mytí porézních fasád tlakovou vodou s následnou dezinsekcí fasády s použitím horolezecké techniky: v pórech fasád se usazuje hmyz – zejména drobní pavoučci. Na pavučinách ulpí množství prachu z ovzduší. Následné deště často rychle zničí novou fasádu, která ještě před nedávnem zářila do okolí.

 

 


Zde najdete malý slovníček pojmů z oboru deratizace – dezinfekce – dezinsekce: http://www.deratizace.com/slovnik-pojmu

 

Pro další informace můžete pokračovat zde:

http://www.deratizace.com/

nebo volejte zdarma 800 100 180